Pierwsza rocznica Sudeckiego Stowarzyszenia BHP

Piękna pogoda, a także bardzo miła atmosfera sprzyjała spotkaniu, które odbyło się 17 marca 2023 r. w Złotym Potoku w Ośrodku Wypoczynkowym Złoty Potok Resort.

Na zaproszenie Prezesa Zarządu Sudeckiego Stowarzyszenia BHP kol. Małgorzaty Kowalskiej, reprezentacja Zarządu Stowarzyszenia Pracowników Służb BHP w Łodzi (najstarszego Stowarzyszenie tego rodzaju w Polsce) gościł na obchodach rocznicy powstania i działalności Sudeckiego Stowarzyszenia Bezpieczeństwa i Higieny Pracy z siedzibą w Olszynie (najmłodsze stowarzyszenie). Podczas Walnego spotkania członków odbyła się również Konferencja na której poruszano między innymi zagadnienia z zakresu najnowszych regulacji prawa pracy dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. Wykładowcami byli inspektorzy PIP z Jeleniej Góry. Podczas prezentacji członkowie mieli mnóstwo pytań i wątpliwości z którymi spotykają się pełniąc pracę jako służba bhp. Dyskusja była poparta przykładami i propozycją rozwiązań.

Zarząd Stowarzyszenia Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Łodzi podczas Konferencji wręczył na ręce Prezes Zarządu Małgorzaty Kowalskiej list gratulacyjny, a także statuetkę kłosa zboża, który jest symbolem między innymi pewności, zaufania oraz siły z mottem „Niech Wasz zapał  do pracy społecznej nie gaśnie, rozwijajcie się jak kłos zboża”.

Po części oficjalnej odbyła się wspólna kolacja podczas, której nastąpiła wymiana poglądów, a także planowanie zacieśnianie współpracy i wspólnych działań na kolejne lata.

Źródło: Sudeckie Stowarzyszenie BHP

Może Cię także zainteresować: Posiedzenie Śląskiej Rady ds. Bezpieczeństwa Pracy przy Okręgowym Inspektorze Pracy w Katowicach.

Galeria

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.