Warunki korzystania z serwisu

1. Logowanie do portalu behapowcy.com jest możliwe po wpisaniu w formularzu logowania adresu e-mail oraz hasła podanych przy rejestracji konta Klienta. Dane podane przy rejestracji konta mogą zostać zmienione po zalogowaniu się na konto Klienta (zakładka „Twoje konto”).

2. Dane do logowania, które obowiązywały na stronie promotor.elamed.pl nie obowiązują przy logowaniu na stronie behapowcy.com – trzeba się ponownie zarejestrować na portalu.

3. Klient zobowiązany jest do zachowania w tajemnicy loginu i hasła do swojego konta na portalu behapowcy.com; hasło stanowi informację poufną do wyłącznej wiadomości Klienta.

4. Klient, który zarejestrował konto, może korzystać z portalu behapowcy.com w ograniczonym zakresie. Prenumeratorzy papierowej wersji czasopisma mają dostęp do wybranych treści zamieszczonych w serwisie. Aby uzyskać dostęp do całego portalu Klient musi wykupić pełną subskrypcję, wykaz dostępnych opcji dostępu do portalu tutaj.

5. Zakupiona subskrypcja obowiązuje na okres jednego roku kalendarzowego i nie podlega zwrotowi.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.