W lutym odbędzie się Akcelerator dla branży budowlanej

Do 15 lutego 2021 r. średnie i duże firmy z branży budowlanej mogą zgłaszać się do obecnej edycji programu Akcelerator Innowacji i Ekspansji. Wydarzenia odbędą się w dniach 17- 18.02 oraz 22-26.02.2021 r. Program jest efektem współpracy Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Program Akcelerator dla branży budowlanej pomaga polskim średnim i dużym przedsiębiorstwom wdrażać innowacyjne rozwiązania oraz wejść na nowe zagraniczne rynki, a także wzmocnić swoją dotychczasową działalność na arenie międzynarodowej.

Co można zyskać?

  • Wiedzę o tym, jakimi narzędziami administracja publiczna wspiera eksport,
  • Indywidualnie dobrane instrumenty wsparcia Grupy PFR, które można wdrożyć w firmie,
  • Możliwość ulepszenia istniejących rozwiązań dla eksportu we współpracy z administracją publiczną.

Program

  • Strefa Rozwiązań, 17- 18.02 – informacje o narzędziach wspierających eksport oferowanych przez instytucje administracji publicznej.

WARSZTAT I – Programy dotacyjne i wsparcie instytucjonalne rozwoju eksportu, ekspansji inwestycyjnej oraz wdrażania innowacji w polskich firmach branży budowlanej

Warsztat ma odpowiedzieć na pytania:

  1. Jak można skorzystać ze wsparcia instytucjonalnego oraz jakie kompetencje mają poszczególne instytucje udzielające wsparcia? Z kim się kontaktować?
  2. Jakie programy dotacyjne są obecnie realizowane oraz jakie kryteria należy spełnić aby móc z nich skorzystać?
  3. Czy istniej...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją. Dowiedz się, dlaczego warto wykupić subskrypcję.
zaloguj się zarejestruj się

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.