Reklama
Konferencja Kobiety w BHP

Targi SAWO 2024 zwiększają powierzchnię ekspozycyjną!

Targi SAWO od lat są w czołówce wydarzeń dedykowanych branży BHP i PPOŻ na polskim rynku. Ekspozycja nadchodzącej edycji 2024 zapowiada się rekordowo. Zapełnione są już wszystkie miejsca w dwóch pawilonach 3 i 3A. A chętnych firm, które chcą zaprezentować w Poznaniu swoje najnowsze rozwiązania wciąż przybywa. Ten niesamowity sukces skłonił organizatorów do uruchomienia dodatkowego pawilonu nr 4! Wszystko wskazuje na to, że kwietniowa odsłona SAWO 2024 będzie największą wystawą w historii!

  • Gorące tematy branży ochrony pracy,
  • pokazy w specjalnie wydzielonych strefach,
  • największa w tej części Europy ekspozycja innowacji z obszaru bezpieczeństwa,
  • a także sprawdzone punkty programu konferencyjnego

To tylko część atrakcji najbliższej edycji targów SAWO 2024.

Wprowadzanie coraz nowszych technologii, jak i zmieniające się przepisy mają znaczący wpływ na ogromne zainteresowanie wystawców udziałem
w kwietniowym wydarzeniu.

Targi SAWO 2024

– Rozmowy z naszymi wystawcami napawają nas optymizmem i dają dużo energii do pracy nad najbliższą edycją. Plany mamy ambitne. Nasi wystawcy w dużym stopniu partycypują w tworzeniu i dostosowywaniu standardów bezpieczeństwa pracy do aktualnych potrzeb rynku. Dlatego rozwijamy mocno wszechstronną ofertę targów SAWO i zwiększamy powierzchnię ekspozycyjną w obszarze m.in. odzieży ochronnej i roboczej, środków ochrony indywidualnej i zbiorowej, zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, środków i sprzętu do udzielania pierwszej pomocy, sprzętu do gaszenia pożarów, urządzeń pomiarowych i kontrolnych, usług związanych z przeglądami i certyfikacją sprzętu BHP czy produktów i usług mających na celu identyfikację i eliminację potencjalnych zagrożeń. Chcemy, aby nasze kwietniowe wydarzenie było miejscem, gdzie biznes spotyka się z kreatywnością, a pomysły zamieniają się w konkretne działania.  – podkreśla Dagmara Suprun, dyrektor targów SAWO.

– Już dziś możemy z dumą ogłosić, że udział w SAWO 2024 zapowiedzieli liderzy tacy jak m.in.: ALFA I OMEGA, ARMATEK, ARTRA, ASATEX AG, ASD, ATG LANKA, ATLAS, CANIS SAFETY, CLIMAX, COFRA, CRISBOT, DRAEGER, EJENDALS, ELMAR, ELMETAL, ELTEN, EVNE, FALK AND ROSS, FARAONE, F. ENGEL, GALILEE GMBH, GFG POLSKA, GTV, GUIDE, HORUS, HULTAFORS GROUP POLAND, IMPEL, INDUSTRIAL STARTER, IRMATIK, IRUDEK, KEGEL-BŁAŻUSIAK, LEBON, LEMAITRE, LYRECO, MALFINI, MASCOT, MEWA, MILWAUKEE, ORK, OXYLINE, PLUM SAFETY, POLSKA GRUPA TEKSTYLNA, PORTWEST, PPO, PROCERA, PROFIBUT, PROMOEFEKT, PROTEKT, PW KRYSTIAN, RAMOS STS, SAFETY FIRST, SAFETY JOGGER, SARA, SECUREMEN, SIR SAFETY, STALCO, TIAJO, UNIGLOVES, U-POWER, URGENT, UVEX, VELILLA, VM FOOTWEAR, WARSON, YORK, a także ZEPHYR – dodaje Dyrektor Suprun.

Może Cię również zainteresować: PIP planuje 60 tysięcy kontroli

Większa ekspozycja to większe bezpieczeństwo

Rozwiązania z zakresu BHP i PPOŻ są dziś integralną częścią praktycznie wszystkich gałęzi gospodarki i w dużej mierze decydują o rozwoju przedsiębiorstw. Jest to obszar, który stale się rozwija, reagując na zmieniające się przepisy, a także normy dotyczące bezpieczeństwa w miejscu pracy. Badania i innowacje są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu ekonomicznego i zapewnienia odpowiednich procedur bezpieczeństwa przez pracodawców. Wysokie ryzyko występowania wypadków przy pracy, a także chorób zawodowych w wielu przedsiębiorstwach czyni tematykę ochrony pracowników i kultury bezpieczeństwa stale aktualną. Inwestowanie w wiedzę, poprawę bezpieczeństwa i standardów pracy powinny być kwestią kluczową dla wielu firm. A targi SAWO 2024 to idealne miejsce do zapoznania się z ofertą szerokiego grona zarówno polskich, jak i zagranicznych liderów rynku w branży BHP. Nowa, powiększona powierzchnia ekspozycyjna umożliwi gościom Grupy MTP lepszą prezentację innowacyjnych produktów, nowatorskich rozwiązań, a także inspirujących projektów.

Zachęcam wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem w miejscu pracy do aktywnego uczestnictwa w targach SAWO. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwala nie tylko na podniesienie kwalifikacji zawodowych, ale także na tworzenie silnej społeczności zrzeszającej profesjonalistów z całej branży ochrony pracy. Udział w SAWO to również okazja do zaangażowania się w dialog dotyczący wspólnych wyzwań branżowych. – zachęca dyrektor targów SAWO.

Czytaj także: Wypadki przy pracy pod koniec 2023 roku

Reklama
dlaSpecjalistow.pl

Sklep

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

149,00 zł

Kup teraz
Ergonomia w zakładzie pracy <br> (e-book)

Ergonomia w zakładzie pracy
(e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Bezpieczna produkcja (e-book)

Bezpieczna produkcja (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

99,00 zł

Kup teraz
Promotor BHP (prenumerata)

Promotor BHP (prenumerata)

264,00 zł

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.