Reklama
Subskrypcja behapowcy.com

Targi A+A 2023 wyznaczają standardy bezpiecznej i zdrowej pracy

Wiodące na świecie targi bezpieczeństwa, ochrony i zdrowia w miejscu pracy dobiegły końca. 27 października po czterech ekscytujących dniach zakończyły się targi A+A 2023.

Pod hasłem przewodnim „Inspirations for a better Work Environment” targi A+A 2023 wyznaczyły nowe standardy i płynnie kontynuowały sukces poprzednich edycji. 2 200 wystawców z 58 krajów zaprezentowało swoje produkty i innowacje w 12 halach na ponad 80 300 metrach kwadratowych. 62 000 odwiedzających ze 140 krajów przyjechało do Düsseldorfu, aby uzyskać informacje na wszystkie istotne tematy dotyczące środowiska pracy. Imponujące 96,4% odwiedzających potwierdziło, że ich oczekiwania związane z wizytą na targach zostały spełnione.

WAŻNE

„Promotor BHP” na targach A+A 2023

Specjalne wydanie „Promotora BHP” (polsko-angielskie) było dostępne dla zwiedzających z całego świata w strefie prasowej. Można je także znaleźć w Digital Trade Press Stand. Zachęcamy do obejrzenia w nim również innych periodyków z zakresu BHP (strefa dostępna jeszcze przez 2 tygodnie od zakończenia targów).

Targi A+A 2023
fot. Messe Düsseldorf,
Constanze Tillmann

Czynniki sukcesu: bardzo istotne tematy, pełna gama produktów i innowacyjne treści

Tym razem w centrum uwagi znalazły się dwa najważniejsze megatrendy naszych czasów: cyfryzacja i zrównoważony rozwój.

Na szczególną uwagę zasługują innowacje w dziedzinie cyfryzacji środowiska pracy, które zaprezentowano po raz pierwszy na targach. Przykłady technologii, które prowadzą świat pracy w cyfrowym i zrównoważonym kierunku to:

  • inteligentne urządzenia do noszenia,
  • środki ochrony indywidualnej,
  • aplikacje do zamawiania oraz zarządzania materiałami niebezpiecznymi,
  • trenerzy zdrowia wykorzystujący sztuczną inteligencję,
  • aplikacje wirtualnej rzeczywistości i egzoszkielety.

Rozwiązania te nie tylko wspierają bezpieczeństwo w miejscu pracy, ale także pomagają zwiększyć wydajność i stworzyć zdrowsze środowisko pracy.

– Tegoroczne targi A+A poruszyły aktualne kwestie i wyzwania, dostarczyły materiału do przemyśleń, zademonstrowały podejścia do rozwiązań i promowały wymianę osobistą. Jesteśmy zachwyceni pozytywnymi opiniami i chcielibyśmy podziękować wszystkim za zaufanie, jakim nas obdarzyli – podsumowuje Lars Wismer, dyrektor A+A. – Wspaniale było zobaczyć, jak targi jako platforma inspirują, łączą i napędzają branżę – dodaje.

Stefan Brück, dyrektor generalny Uvex Safety Group GmbH & Co KG i nowy przewodniczący Rady Doradczej A+A, jest również przekonany o dużym znaczeniu i zasięgu A+A. – Jako wystawca jesteśmy szczególnie zadowoleni z międzynarodowej frekwencji i wysokiej jakości odwiedzających.

Reklama

Sklep

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

149,00 zł

Kup teraz
Ergonomia w zakładzie pracy <br> (e-book)

Ergonomia w zakładzie pracy
(e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Bezpieczna produkcja (e-book)

Bezpieczna produkcja (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

99,00 zł

Kup teraz
Promotor BHP (prenumerata)

Promotor BHP (prenumerata)

264,00 zł

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.