Rozstrzygnięcie konkursu „Służba BHP – najlepszy doradca pracodawcy”

31 sierpnia w OIP w Katowicach odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Służba BHP – najlepszy doradca pracodawcy”. Nagrody zwycięzcom konkursu wręczyły: Małgorzata Jędrzejczyk – p.o. Zastępcy Okręgowego Inspektora Pracy ds. Prawnych oraz Beata Kaczmarek – Prezes Zarządu Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP w Katowicach.

Celem konkursu „Służba BHP – najlepszy doradca pracodawcy” jest promowanie najbardziej zaangażowanych przedstawicieli służby bhp. Zarówno tych zatrudnionych w zakładach pracy, jak również świadczących doradztwo bhp w charakterze specjalisty spoza zakładu pracy. W konkursie nagradzane są szczególnie wartościowe, zasługujące na wyróżnienie dokonania przedstawicieli służby bhp, którzy poprzez swoją pracę i doradztwo pracodawcy przyczyniają się do kształtowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, budowania kultury bezpieczeństwa, a przede wszystkim do ograniczania liczby wypadków i chorób zawodowych w zakładach pracy.

Organizatorem konkursu jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP. Konkurs przebiega w dwóch etapach – regionalnym, na szczeblu Oddziałów OSPSBHP oraz krajowym, na szczeblu Zarządu Głównego OSPSBHP. Partnerem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy.

Laureatami etapu regionalnego zostali:

  • I miejsce – Sabina Karpińska reprezentująca firmę Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.,
  • II miejsca – Tadeusz Kusienicki z firmy PGE Ekoserwis S.A.,
  • III miejsca – Anna Rafałowicz z firmy Remondis Sp. z o.o.

W dobie nowych, niełatwych wyzwań dla bezpieczeństwa pracy, kreatywna i sprawnie funkcjonująca służba bhp to ważny element profesjonalnego, dbającego o bezpieczeństwo pracowników, przedsiębiorstwa.

Źródło: Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach

Przeczytaj również: Służba BHP w zakładzie pracy

Galeria

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.