Praca bez barier – dzień dedykowany osobom niepełnosprawnym

24 maja 2022 r. Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach organizuje dzień dedykowany osobom niepełnosprawnym pn. „Praca bez barier”, w ramach którego odbędzie się Konferencja online oraz uruchomiony zostanie telefoniczny dyżur ekspercki.

Honorowy patronat nad wydarzeniem „Praca bez barier” objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej Stanisław Szwed. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio CCM.

Celem przedsięwzięcia jest prowadzenie działań w zakresie zapobiegania i eliminowania naruszeń przepisów prawa u przedsiębiorców zatrudniających osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności, w szczególności ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych i kodeksu pracy.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, a w szczególności w konferencji online. Zgłoszenia należy kierować w terminie do 23 maja 2022 r. do godziny. 10.00 na adres mailowy promocja@katowice.pip.gov.pl. W odpowiedzi na zgłoszenie udostępniony zostanie link do udziału w konferencji.

W załączeniu plakat promujący organizowany dzień dedykowany dla osób niepełnosprawnych pn.: „Praca bez barier” – wraz z szczegółowym programem konferencji.

Źródło: Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach

Sprawdź również inne wydarzenia branżowe >>

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.