Europejski Menedżer BHP – specjalność praktyczna na studiach II stopnia

Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach prezentuje specjalność praktyczną na studia II stopnia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji - Europejski Menedżer BHP. Studia są dofinansowane w 50% ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Europejski Menedżer BHP to specjalność praktyczna na studia II stopnia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji. Studenci tego kierunku będą mogli uczestniczyć w zajęciach w formie wykładów, ćwiczeń, laboratoriów i zajęć terenowych. W laboratoriach – Zagrożeń Chemicznych w środowisku Pracy oraz Zagrożeń Fizycznych w Środowisku Pracy będą realizować na unikatowej aparaturze badania związane z narażeniem na czynniki szkodliwe na stanowiskach pracy, co może stanowić przyczynek do pracy dyplomowej.

Podczas studiów studenci nabędą bardzo ważne umiejętności udzielania pomocy przedmedycznej z wykorzystanie specjalistycznych fantomów i defibrylatorów zgodnie z wytycznymi postępowania Polskiej Rady Resuscytacji. Absolwenci będą przygotowani do pracy w kraju i zagranicą, w administracji państwowej, w szkołach każdego szczebla, administracji zespolonej (Inspekcja Pracy, SANEPiD), w instytucjach badawczych oraz medycyny pracy. Mogą w ramach dalszego kształcenia uzyskać status eksperta bhp.

Absolwent będzie:

  • posiadał kompetencje do interpretacji dyrektyw UE i przepisów wewnętrznych w zakresie bhp krajów Unii Europejskiej i Polski
  • przygotowany do promowania polityki i kultury bezpieczeństwa i zdrowia pracowników
  • umiał oszacować ryzyko zawodowe
  • prowadzić doradztwo w zakresie obowiązujących zasad oraz doboru środków indywidualnych i zbiorowych
  • przygotowany do współpracy z organizacjami krajowymi i...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników Dowiedz się, dlaczego warto wykupić subskrypcję.

Dołącz do nas! Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Zyskasz bezpłatny dostęp do wybranych artykułów publikowanych w „Promotorze BHP”
  • Będziesz na bieżąco z nowościami z branży BHP
  • Otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z działu „Aktualności”
  • Skorzystasz z „Bazy produktów BHP” i porównywarki ŚOI
  • Sprawdzisz kalendarium wydarzeń i przeczytasz relacje z imprez branżowych
zarejestruj się

Logowanie

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.