Cykl szkoleń BHP – listopad/grudzień 2022

Od 29 listopada do 2 grudnia 2022 r. w Zakopanem odbędzie się cykl szkoleń BHP organizowany przez Biuro „SYSTEM” Szkolenia i Consulting Dariusz Okraska.

Nie przegap doskonałej okazji do zdobycia nowej wiedzy i podniesienia swoich kompetencji oraz nawiązania przydatnych kontaktów biznesowych. Dla wszystkich zainteresowanych tą formą poszerzania wiedzy Biuro „SYSTEM” Szkolenia i Consulting Dariusz Okraska organizuje cykl szkoleń BHP w Zakopanem w dniach od 29 listopada do 2 grudnia 2022 r. W ofercie m.in.:

  • szkolenie okresowe BHP dla Pracodawców i Osób Kierujących Pracownikami;
  • szkolenie okresowe BHP dla Pracowników Służby BHP;
  • warsztaty szkoleniowe „Wypadek ciężki, zbiorowy, śmiertelny”;
  • szkolenie dla Społecznych Inspektorów Pracy i Przedstawicieli Pracowników;
  • warsztaty doskonalące dla Członków Zakładowych Komisji BHP, Społecznych Inspektorów Pracy oraz Przedstawicieli Pracowników;
  • warsztaty szkoleniowe „Nadzorowanie i koordynacja prac remontowych, budowlanych i inwestycyjnych na terenie czynnego zakładu pracy”.

Biuro Usług Doskonalenia Zarządzania i Organizacji „SYSTEM” Sp. J. to firma szkoleniowo-doradcza założona w 2000 roku. Głównym obszarem jej działalności jest obsługa w zakresie BHP, PPOŻ oraz ochrony środowiska, a także wdrażanie i doskonalenie systemów zarządzania. Oferuje również szeroki pakiet szkoleń i kursów m.in. dotyczących BHP, PPOŻ, ochrony środowiska, systemów zarządzania, kursy zawodowe. W związku z przekształceniami następującymi w Biurze SYSTEM Sp. J. realizacja „Zimowego Cyklu Szkoleń” od 1.11.2022 r. jest realizowana przez Wspólnika
Dariusza Okraskę w ramach nowopowstałej firmy.

Więcej informacji dostępne na stronie https://system-biuro.com/cykl-szkolen lub pod numerem telefonu 504 255 339.

Źródło: Biuro „SYSTEM”

Bądź na bieżąco. Poznaj najnowsze Aktualności

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.