WISE – wewnętrzny program bezpieczeństwa w DANONE

Główne cele firmy DANONE to „zero wypadków” oraz dążenie do ciągłej poprawy poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy. O tym, jak to wygląda od kuchni, opowiada Magdalena Woźna, kierownik ds. komunikacji zewnętrznej w rozmowie z Małgorzatą Wołoch-Lach.

DANONE to światowy lider na rynku żywności, któremu we wszystkich działaniach przyświeca dbanie o zdrowie. W Polsce DANONE działa w trzech obszarach istotnych dla prawidłowego żywienia: produkty mleczne oraz pochodzenia roślinnego (Danone), woda i napoje (Żywiec Zdrój), żywienie specjalistyczne, obejmujące żywność dla niemowląt i małych dzieci oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego (Nutricia). Wszystkie spółki DANONE łączy podwójne zobowiązanie na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego oraz misja niesienia zdrowia poprzez żywność tak wielu ludziom, jak to możliwe. Poprzez oferowane produkty oraz realizowane projekty i programy – w myśl wspólnej wizji One Planet. One Health – spółki DANONE zachęcają do podejmowania właściwych wyborów żywieniowych na co dzień, a także przyczyniają się do zdrowia kolejnych pokoleń i lepszego stanu naszej planety. W 10 lokalizacjach w kraju zatrudnienie znajduje ponad 3000 osób, rozwijających się zawodowo w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pracy.

DANONE to firma z misją. Hasło „Nieść zdrowie poprzez żywność tak wielu ludziom, jak to możliwe” przyświeca Państwu w każdym działaniu. Dbanie o prawidłowe żywienie to podstawa działalności spółek DANONE już od ponad 100 lat, a jak wygląda dbanie o bezpieczeństwo pracowników w zakładach produkcyjnych?

Zdrowie w spółkach DANONE jest rozumiane bardzo szeroko i obejmuje również naszych pracowników i współpracowników. Są oni bowiem dla nas najważ...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją. Dowiedz się, dlaczego warto wykupić subskrypcję.

Dołącz do nas! Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Zyskasz bezpłatny dostęp do wybranych artykułów publikowanych w „Promotorze BHP”
  • Będziesz na bieżąco z nowościami z branży BHP
  • Otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z działu „Aktualności”
  • Skorzystasz z „Bazy produktów BHP” i porównywarki ŚOI
  • Sprawdzisz kalendarium wydarzeń i przeczytasz relacje z imprez branżowych
zarejestruj się

Logowanie

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.