Targi SAWO 2024 zwiększają powierzchnię ekspozycyjną!

Targi SAWO od lat są w czołówce wydarzeń przeznaczonych dla branży BHP i ppoż. na polskim rynku. Ekspozycja nadchodzącej edycji 2024 zapowiada się rekordowo – zapełnione są już wszystkie miejsca w dwóch pawilonach 3 i 3A, a chętnych firm, które chcą zaprezentować w Poznaniu swoje najnowsze rozwiązania, wciąż przybywa. Ten niesamowity sukces skłonił organizatorów do uruchomienia dodatkowego pawilonu nr 4! Wszystko wskazuje na to, że kwietniowa odsłona SAWO 2024 będzie największą wystawą w historii!

Większa ekspozycja to większe bezpieczeństwo

Rozwiązania z zakresu BHP i ppoż. są dziś integralną częścią praktycznie wszystkich gałęzi gospodarki i w dużej mierze decydują o rozwoju przedsiębiorstw. Jest to obszar, który stale się rozwija, reagując na zmieniające się przepisy, a także normy dotyczące bezpieczeństwa w miejscu pracy. Wysokie ryzyko występowania wypadków przy pracy i chorób zawodowych w wielu przedsiębiorstwach czyni tematykę ochrony pracowników, jak również kultury bezpieczeństwa stale aktualną. Inwestowanie w wiedzę, poprawę bezpieczeństwa i standardów pracy powinny być kwestią kluczową dla wielu firm. Targi SAWO 2024 to idealne miejsce do zapoznania się z ofertą szerokiego grona zarówno polskich, jak i zagranicznych liderów rynku w branży BHP. Nowa, powiększona powierzchnia ekspozycyjna umożliwi gościom Grupy MTP lepszą prezentację innowacyjnych produktów, nowatorskich rozwiązań, a także inspirujących projektów.

Najmocniejsze wydarzenia wiosny 2024

Zaufanie i wsparcie branżowych organów i instytucji centralnych oraz państwowych instytutów badawczych i przedstawicieli mediów przekłada się przede wszystkim na wspólne budowanie bezpieczeństwa osób i mienia w naszym kraju. Efektem dobrej współpracy jest atrakcyjny program wydarzeń, jak również delegowanie ekspertów do komisji konkursowych. Dzięki fachowości i wysokiemu poziomowi merytorycznemu każda kolejna edycja SAWO odwiedzana jest przez coraz szersze grono profesjonalistów: szefów i pracowników służby BHP i ochrony przeciwpożarowej, dystrybutorów i handlowców, przedstawicieli zawodowej i ochotniczej straży pożarnej oraz pracodawców i cieszy się rosnącą popularnością wśród wydarzeń przeznaczonych dla branży pożarniczej, ratowniczej oraz bezpieczeństwa i ochrony pracy, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Zwiedzający w Poznaniu mogą liczyć na udział w widowiskowych pokazach i rzeczowych konferencjach organizowanych przez takich partnerów jak: Państwowa Inspekcja Pracy (PIP), Centralny Instytut Ochrony Pracy (CIOP), Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP, Państwowa Straż Pożarna, Stowarzyszenie Inżynierów Techników Pożarnictwa (SITP), ekspertów rynkowych oraz media branżowe.

Międzynarodowym Targom Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREEN POWER, Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER oraz Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND.

Targi SAWO już w kwietniu w Poznaniu!

Przed nami 26. edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO. Zachęcamy do spotkań na stoiskach i udziału w wydarzeniach towarzyszących ekspozycji. Do zobaczenia na targach SAWO już 23-25 kwietnia 2024 w Poznaniu!

Źródło: Organizator

Sprawdź również inne wydarzenia branżowe >>

Reklama

Sklep

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

149,00 zł

Kup teraz
Ergonomia w zakładzie pracy <br> (e-book)

Ergonomia w zakładzie pracy
(e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Bezpieczna produkcja (e-book)

Bezpieczna produkcja (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

99,00 zł

Kup teraz
Promotor BHP (prenumerata)

Promotor BHP (prenumerata)

264,00 zł

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.