Reklama
Subskrypcja behapowcy.com

30-lecie OSPS BHP w Krakowie

Z okazji 30-lecia powołania Oddziału OSPS BHP w Krakowie 1 czerwca br. w Centrum Szkoleniowym Comarch w Krakowie świętowano jubileusz.

Z okazji okrągłego jubileuszu OSPS BHP Kraków wręczono odznaczenia, a także dyplomy dla zasłużonych członków oddziału oraz dla osób, które przez lata przyczyniły się do rozwoju oddziału stowarzyszenia. W uroczystości wzięli udział: Członek Honorowy, Założyciel, pierwszy Prezes Zarządu Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Janusz Paździor, a także członkowie i założyciele: Eugeniusz Moryl, Karol Więckowski, Kazimierz Książek, Stanisław Szarawara.

Wyróżnienia

W trakcie uroczystości odczytano list skierowany do członków oddziału od Prezesa Zarządu Głównego OSPS BHP, Józefa Witczaka. Następnie zostały rozdane medale i dyplomy dla długoletnich członków oddziału, osób, które przyczyniły się w znaczącym stopniu do rozwoju krakowskiego stowarzyszenia, oraz wyróżniających się członków i partnerów.

Wyróżnienia za pracę, a także zaangażowanie przekazano inspektorom, którzy przez 30 lat wspierali OSPS BHP Oddział w Krakowie swoją obecnością. Do grupy wyróżnionych osób należeli:

  • Beata Ziółko, Kierownik Oddziału w Nowym Sączu OIP w Krakowie,
  • Ryszard Iwaniec, emerytowany Inspektor Pracy,
  • Andrzej Midera, emerytowany Inspektor Pracy,
  • Piotr Motłoch, Nadinspektor Pracy OIP w Krakowie,
  • Bogdan Solawa, Starszy Inspektor Pracy OIP w Krakowie,
  • Bogdan Kapera, Starszy Inspektor Pracy OIP w Krakowie.

Przeczytaj także: Sezon pracy dorywczej i tymczasowej – jak uniknąć wypadków?

Pisząc o odznaczeniach, nie można pominąć wręczenia na ręce Prezesa Zarządu Oddziału Pawła Kani orderu Polonia Minor dla OSPS BHP Oddział w Krakowie. Order wręczył Rafał Kosowski, Radny Województwa Małopolskiego. Podziękowania za wsparcie Oddziału OSPS BHP w Krakowie otrzymała również nasza redakcja. Wręczono je na ręce redaktora naczelnego „Promotora BHP” Waldemara Walkiewicza. Za wyróżnienie serdecznie dziękujemy!

Podpisane w trakcie uroczystości porozumienia o współpracy pomiędzy OSPS BHP Oddział w Krakowie a państwowymi organami nadzoru nad warunkami pracy, uczelniami wyższymi, a także stowarzyszeniami świadczą o ambitnych planach i wyzwaniach, jakie stawia przed członkami Zarząd OSPS BHP w Krakowie.

W czasie przerwy istniała możliwość obejrzenia wystawy fotografii dokumentujących ważne wydarzenia z historii oddziału.

Uwieńczeniem całej uroczystości był występ Tamary Kalinowskiej, która zaprezentowała swoje autorskie utwory. Występ wprowadził nastrój legendarnej krakowskiej Piwnicy pod Baranami, z którą artystka jest związana od początku swojej kariery.

Redakcja „Promotora BHP” życzy Oddziałowi OSPS BHP w Krakowie następnych okrągłych jubileuszy oraz sukcesów w dalszej działalności na rzecz środowiska Służby BHP.
W.W.

Przeczytaj również: Asertywność. Jak ją wypracować i rozwijać? Cz. I

Reklama

Sklep

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

149,00 zł

Kup teraz
Ergonomia w zakładzie pracy <br> (e-book)

Ergonomia w zakładzie pracy
(e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Bezpieczna produkcja (e-book)

Bezpieczna produkcja (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

99,00 zł

Kup teraz
Promotor BHP (prenumerata)

Promotor BHP (prenumerata)

264,00 zł

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.