Reklama
Subskrypcja behapowcy.com

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby BHP

10 czerwca 2022 r. OSPS BHP Oddział Warszawa Wola organizuje w Hotelu Oleńka koło Szydłowca (Barak 1) Pierwsze Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby BHP.

Do udziału w Pierwszych Ogólnopolskich Mistrzostwach Służby BHP zapraszamy wszystkich Członków OSPS BHP, studentów i słuchaczy kierunków BHP, a także organizacje i instytucje związane z krzewieniem kultury bezpieczeństwa pracy.

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby BHP – program

Program mistrzostw składa się z dwóch bloków. W pierwszej części wysłuchamy wystąpień prelegentów reprezentujących instytucje nadzorujące i kontrolujące bezpieczeństwo pracy, w drugiej części mistrzostw oddelegowane z poszczególnych Oddziałów OSPS BHP drużyny rozegrają konkurencje związane tematycznie z bezpieczeństwem pracy. Zwycięska drużyna otrzyma Puchar Przechodni Mistrzostw, co pozwoli kontynuować wydarzenie w następnych latach.

Podczas zaplanowanych spotkań z przedstawicielami urzędów sprawujących nadzór i kontrolę nad warunkami pracy, przedstawicielami producentów oraz firm związanych z bezpieczeństwem będzie czas na dyskusję w temacie współczesnego świata pracy, Służby BHP w zmieniającym się otoczeniu, jej problemów oraz wyzwań, jakim musi stawić czoła w codziennej pracy.

To będzie dobry czas na wymianę doświadczeń, rozmów z patronami i partnerami, bliższe poznanie członków innych oddziałów, wykorzystanie swojej wiedzy w praktycznym działaniu podczas rozgrywanych konkurencji zawodniczych oraz budowanie partnerskich relacji pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

Patroni

Honorowego Patronatu Pierwszym Ogólnopolskim Mistrzostwom Służby BHP udzielili: Zarząd Główny OSPS BHP; Państwowa Inspekcja Pracy; Urząd Dozoru Technicznego; Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radomiu; Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Fundacja Kultury Bezpieczeństwa. Patronatem medialnym wydarzenie objęły miesięczniki „Promotor BHP” oraz „Atest Ochrona Pracy”.

Partnerzy

Mistrzostwa nie mogłyby się odbyć bez wsparcia partnerów reprezentujących producentów środków ochrony zbiorowej i indywidualnej. Partnerzy propagują nowoczesne rozwiązania programowe w zarządzaniu bezpieczeństwem pracy i obszarami z nim związanymi. Kluczowymi Partnerami mistrzostw są: BlueKanGo; Ośrodek Szkolenia BHP Cierpka-Prokopowicz; CTS Chemistry Sp. z o.o.; Edu Unischol Sp. z o.o.; Ejendals; Exflo Sp. z o.o.; Faraone Poland Sp. z o.o.; Filter Service Sp. z o.o.; PW Krystian Sp. z o.o.; Milwaukee; Passio Poland; Platforma Bezpieczeństwa.pl; PPO PP Strzelce Opolskie; SmartLunch Sp. z o.o.; SQD Alliance Sp. z o.o.

Źródło: OSPS BHP Oddział Warszawa Wola

Sprawdź również inne wydarzenia branżowe >>

Galeria

Reklama

Sklep

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

149,00 zł

Kup teraz
Ergonomia w zakładzie pracy <br> (e-book)

Ergonomia w zakładzie pracy
(e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Bezpieczna produkcja (e-book)

Bezpieczna produkcja (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

99,00 zł

Kup teraz
Promotor BHP (prenumerata)

Promotor BHP (prenumerata)

264,00 zł

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.