Rekordowe targi A+A!

Za nami 36. edycja światowych targów BHP – targi A+A. 5-8 listopada 2019 r. wszystkie oczy w Düsseldorfie były skierowane w szczególności na kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Targi A+A to największe na świecie i najważniejsze wydarzenie w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy. Odbyły się równolegle z Międzynarodowym Kongresem Ochrony Pracy i Medycyny Pracy w dniach 5-8 listopada. Także i tym razem targi A+A, jako międzynarodowe targi specjalistyczne stały się pomostem łączącym naukę z praktycznym zastosowaniem. Tegoroczne spotkanie 2121 wystawców pochodzących z 63 państw w 10 halach wystawienniczych o powierzchni ponad 78 000 m2 dowiodło, że nie maleje zainteresowanie poruszanymi na targach tematami ochrony indywidualnej i BHP w zakładzie pracy. Na targach zaprezentowali się oczywiście wiodący polscy producenci i dystrybutorzy środków ochrony indywidualnej oraz sprzętu bhp. Z początkiem listopada hale w Düsseldorfie odwiedziło 73 000 osób, z których co drugi był gościem zagranicznym.

Oferta wystawców i bogaty program ramowy targów z siedmioma pokazami specjalnymi i konferencjami obejmował wszystkie aspekty działań prewencyjnych – począwszy od zakładowego zarządzania higieną pracy w obszarze ochrony indywidualnej po Workplace Design. Nie zabrakło również innowacji w zakresie cyfryzacji miejsca pracy. Branża konsekwentnie wykorzystuje najnowsze możliwości techniczne. Na targach zaprezentowano cyfrowe oferty odnoszące się do przyszłościowych rozwiązań oraz strefę START-UP.

Na kolejne targi organizatorzy zapraszają w dniach 26-29 października 2021 roku.

Oprac. na podstawie materiału organizatora – A.S. Messe.

Przeczytaj relację z tego wydarzenia.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.