Biuro „SYSTEM” zaprasza na szkolenie wyjazdowe!

Trwa luzowanie obostrzeń, nałożonych z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Od 12 lutego br. są m.in. otwarte hotele przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Jest to dobra wiadomość dla organizatorów szkoleń w tradycyjnej formie, w tym dla Biura "SYSTEM", które zaplanowało cykl szkoleń BHP w dniach od 9 do 12 marca.

W dniach 09-12.03.2021 r. Biuro "SYSTEM" zaprasza do Ustronia na tradycyjny cykl szkoleń BHP:

  • szkolenie okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami
  • szkolenie okresowe dla pracowników służby BHP
  • szkolenie dla Społecznych Inspektorów Pracy i przedstawicieli pracowników
  • warsztaty dotyczące wypadków przy pracy
  • warsztaty doskonalące dla członków zakładowych Komisji BHP, Społecznych Inspektorów Pracy i przedstawicieli pracowników

Szkolenia i kursy zawodowe realizowane przez Biuro „SYSTEM” Sp. J. pozwalają uczestniczącym w nich osobom na uzyskanie poszukiwanych kompetencji, zdobycie wymaganych prawem uprawnień, wymianę doświadczeń oraz zwiększenie szans na awans zawodowy.

WAŻNE

Biuro Usług Doskonalenia Zarządzania i Organizacji „SYSTEM” Sp. J. to firma szkoleniowo-doradcza świadcząca swoje usługi od 2000 roku. Głównym obszarem jej działalności jest obsługa i nadzór w zakresie BHP i PPOŻ oraz ochrony środowiska, wdrażanie i doskonalenie systemów zarządzania oraz szkolenia (dotyczące BHP, PPOŻ, ochrony środowiska, systemów zarządzania, kursy zawodowe).

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją. Dowiedz się, dlaczego warto wykupić subskrypcję.
zaloguj się zarejestruj się

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.