Jubileuszowa konferencja „Bezpieczeństwo Pracy – Edukacja i Dobre Praktyki”

W dniu 29 września bieżącego roku, Wydział Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje jubileuszową konferencję naukowo-techniczną pt. „Bezpieczeństwo Pracy – Edukacja i Dobre Praktyki” z okazji 25-lecia programu Studiów Podyplomowych – Bezpieczeństwo i Higiena Pracy.

W programie konferencji przewidziano kilka sesji poświęconych bezpieczeństwu w sektorze przemysłu i górnictwa, nowym technologiom, a także przyszłości inżynierii bezpieczeństwa.

Konferencja skierowana do:

  • absolwentów Studiów Podyplomowych BHP,
  • pracowników naukowych,
  • przedstawicieli organów nadzoru,
  • a także specjalistów z zakresu bezpieczeństwa i ochrony pracy.

Niezależnie od tego, czy jesteś związany zawodowo z branżą BHP, czy też interesujesz się tą tematyką, konferencja stanowi doskonałą okazję do wymiany osiągnięć naukowych i doświadczeń w interdyscyplinarnym środowisku ekspertów.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w obradach konferencji, które odbędą się w Centrum Dydaktyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Więcej informacji oraz aktualności na temat konferencji można znaleźć na stronie internetowej: www.spdbhp.agh.edu.pl.

Źródło: AGH

Może Cię także zainteresować: Cykl szkoleń okresowych i warsztatów BHP – wrzesień 2023

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.