+48 728 494 140 ewa@behapowcy.com

Szkolenia BHP

Organizacja szkolenia BHP to nieodłączny element każdej firmy, której zależy na prawidłowym funkcjonowaniu oraz na stworzeniu bezpiecznych i pewnych miejsc pracy. Pod względem bezpieczeństwa i higieny pracy powinien zostać przeszkolony każdy pracownik przed podjęciem danego stanowiska.

 

Szkolenia dla firm

Nasza firma zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń BHP na terenie Bolkowa, Jawora, Kamiennej Góry, Świebodzic, a także Wałbrzycha. Proponowane przez nas usługi kierowane są do każdej grupy zawodowej. Zapewniamy pełen profesjonalizm, rzetelność, a także indywidualne podejście do Klientów i ich potrzeb oraz oczekiwań. Dzięki naszym szkoleniom BHP stworzą Państwo odpowiednie warunki w swojej pracy, a także zapewnią swoim pracownikom spokój i bezpieczeństwo.

Oferujemy zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe. Te pierwsze dzielimy na dwa etapy – instruktaż ogólny oraz stanowiskowy. Instruktaż ogólny pozwoli uczestnikom zapoznać się z podstawowymi przepisami BHP, które zawarte zostały w Kodeksie Pracy. Na tym etapie uczymy także udzielania pierwszej pomocy oraz zapoznajemy z regulaminami zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, które obowiązują w danym zakładzie pracy. Instruktaż stanowiskowy zaś pozwala uczestnikom zapoznać się z czynnikami ich środowiska pracy, ryzykiem zawodowym, sposobami ochrony przed zagrożeniami oraz metodami bezpiecznego wykonywania pracy.

Częstotliwość i forma szkoleń okresowych zależy już od indywidualnych preferencji grupy. Powinny być one jednak przeprowadzone:

  • Nie później niż w ciągu 12-miesięcy od zatrudnienia dla pracowników biur (powtarzane co 6 lat), osób zatrudnionych na stanowiskach robotnicznych (powtarzane co 12 miesięcy) oraz dla pracowników inżynieryjno-technicznych (powtarzane co 5 lat)
  • Nie później niż w ciągu 6 miesięcy od objęcia stanowiska dla osób kierujących pracownikami (powtarzane co 5 lat).

Szkolenia okresowe zawsze kończy egzamin sprawdzający.

 

Zapewniamy odpowiednie przygotowania do bezpiecznej i higienicznej pracy oraz miłą atmosferę podczas szkoleń. Zapraszamy do kontaktu!