Behapowcy.com – serwis „Promotora BHP”

Już od 1 stycznia 2021 r. można korzystać z kompleksowej platformy behapowcy.com, która zapewnia dostęp do praktycznej wiedzy osobom związanym z branżą BHP.

W 2021 r. minęło 25 lat od powstania pisma „Promotor BHP”. Z tej okazji redakcja miesięcznika prawie rok pracowała nad przygotowaniem nowego rozbudowanego serwisu internetowego, którego zadaniem będzie wspieranie specjalistów w codziennej pracy. Behapowcy.com to wyjątkowy serwis skierowany do:

  • pracowników służby BHP,
  • pracodawców, właścicieli firm i kadry kierowniczej,
  • studentów i uczniów kierunków nauczania związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • wszystkich osób zainteresowanych BHP.

Behapowcy.com to miejsce w sieci, w którym znajdziecie Państwo kompleksową wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Praktyczną wiedzę w formie artykułów uporządkowano i skompletowano w jedenastu kategoriach tematycznych i dwunastu kategoriach branżowych. Wybierzcie odpowiednią i czytajcie praktyczne artykuły, ciekawe analizy wypadków, zagadnienia prawne – wszystko to, co wzbogaci zasób Waszej wiedzy. Znajdziecie dziesiątki artykułów, m.in. z zakresu: prawa, bezpieczeństwa pracy, ergonomii, a także dobre praktyki i środki ochrony indywidualnej. Serwis umożliwia też dzielenie się opiniami – to miejsce w sieci, które możecie tworzyć razem z nami!

Zobacz, jak wyglądają poszczególne sekcje w galerii poniżej!

WAŻNE

Czy dane logowania, które posiadałem/am dotychczas do serwisu promotor.elamed.pl będą aktywne w nowym serwisie?

Niestety nie. Dane do logowania, które obowiązywały na stronie promotor.elamed.pl, nie obowiązują przy logowaniu na stronie behapowcy.com – trzeba się ponownie zarejestrować na portalu.

Jak uzyskać dostęp do serwisu?

Należy się w pierwszej kolejności zarejestrować. W formularzu rejestracji należy podać adres e-mail, imię i nazwisko, numer telefonu, branżę (jeśli jakaś szczególnie nas interesuje), a następnie potwierdzić adres e-mail wprowadzony w formularzu. Jeśli e-mail z potwierdzeniem nie dotarł, warto sprawdzić folder SPAM. Prenumeratorzy czasopisma „Promotor BHP” powinni podać e-mail, który został wskazany podczas zakupu prenumeraty.

Kiedy będę mieć dostęp do serwisu?

Dostęp do portalu dla subskrybenta zostanie uruchomiony po potwierdzeniu płatności przez system Dotpay S.A. Niektóre treści są udostępniane dla prenumeratorów i zalogowanych uczestników bezpłatnie, całość serwisu jest jednak dostępna po wykupieniu subskrypcji.

Czy będę miał dostęp do wszystkich treści w serwisie?

Prenumeratorzy papierowej wersji czasopisma mają dostęp do wybranych treści zamieszczonych w serwisie. Aby uzyskać dostęp do wszystkich treści, należy wykupić prenumeratę w połączeniu z subskrypcją. Szczegóły zamieszczono tutaj.

Wykup dostęp!

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.