J. Pokładnik: Szkolenia z zakresu BHP w wirtualnym świecie

Pandemia koronawirusa wymusiła na wielu branżach przemodelowanie dotychczasowej działalności. Jednym z wyzwań była organizacja szkoleń z zakresu BHP i przeniesienie ich do wirtualnego świata. Prawdziwym hitem okazał się Safety Room.

Safety RoomJustyna Pokładnik, właścicielka firmy TAM, trener

W ciągu ostatniego roku wiele się nauczyliśmy. Potraktowaliśmy zmiany, które nastąpiły w naszym życiu społecznym, jako wyzwanie. W ekspresowym tempie przemodelowaliśmy nasze działania, aby móc realizować je pomimo obostrzeń. Bardzo chcieliśmy móc pracować.

Prowadzimy szkolenia z zakresu BHP i budowania kultury bezpieczeństwa. Organizujemy również Dni BHP i Zdrowia oraz tworzymy gry szkoleniowe o tematyce BHP. Większość naszych działań odbywała się dotąd stacjonarnie, na terenie zakładów produkcyjnych. Nawet część warsztatów z zakresu komunikacji w bezpieczeństwie realizowaliśmy w terenie, aby uzyskać maksymalnie dobry efekt. Nagle tej możliwości zabrakło.

Szkolenia online

Dosyć szybko zaoferowaliśmy możliwość realizowania wszystkich szkoleń online. Materiały i ćwiczenia zostały dopasowane do tego typu działań – na szczęście nie musieliśmy z żadnych rezygnować. Ćwiczen...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją. Dowiedz się, dlaczego warto wykupić subskrypcję.

Dołącz do nas! Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Zyskasz bezpłatny dostęp do wybranych artykułów publikowanych w „Promotorze BHP”
  • Będziesz na bieżąco z nowościami z branży BHP
  • Otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z działu „Aktualności”
  • Skorzystasz z „Bazy produktów BHP” i porównywarki ŚOI
  • Sprawdzisz kalendarium wydarzeń i przeczytasz relacje z imprez branżowych
zarejestruj się

Logowanie

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.