Pracownicy 3M docenieni za działania BHP

Dorota Żeliszewska i Łukasz Wenderski – pracownicy zakładów produkcyjnych 3M we Wrocławiu – zostali nagrodzeni w ogólnopolskim i regionalnym etapie branżowego konkursu „Służba BHP – najlepszy doradca pracodawcy”. Wręczenie nagród na szczeblu krajowym odbyło się 9 grudnia 2021 r. w Warszawie. Organizatorem przedsięwzięcia jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP, a partnerem – Państwowa Inspekcja Pracy.

Dwoje pracowników 3M Wrocław znalazło się w gronie najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie bezpieczeństwa pracy. Łukasz Wenderski zdobył pierwszą nagrodę na etapie regionalnym konkursu Służba BHP – najlepszy doradca pracodawcy” oraz drugą na poziomie ogólnopolskim rywalizacji. Dorota Żeliszewska otrzymała natomiast wyróżnienie w regionalnej fazie rozgrywki.

Celem konkursu jest promowanie najbardziej zaangażowanych przedstawicieli służby BHP – zarówno ekspertów niezależnych, jak i tych zatrudnionych w zakładach pracy. Jury nagradza szczególnie wartościowe działania specjalistów BHP, którzy poprzez swoją pracę kształtują odpowiednie warunki pracy, budują kulturę bezpieczeństwa, a przede wszystkim – pomagają zmniejszać liczbę wypadków i chorób zawodowych w zakładach pracy.

Projekty BHP na medal

Łukasz Wenderski

Łukasz Wenderski jest kierownikiem operacyjnym BHP w zakładach produkcyjnych 3M Wrocław. Jury konkursu szczególnie podkreśliło szerokie i perspektywiczne podejście Wenderskiego do kreowania kultury bezpieczeństwa w 3M. Jednym z kilkunastu projektów zrealizowanych przez laureata konkursu jest wdrożenie Kart Obsługi Codziennej maszyn i urządzeń. Są to elektroniczne formu...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników Dowiedz się, dlaczego warto wykupić subskrypcję.

Dołącz do nas! Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Zyskasz bezpłatny dostęp do wybranych artykułów publikowanych w „Promotorze BHP”
  • Będziesz na bieżąco z nowościami z branży BHP
  • Otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z działu „Aktualności”
  • Skorzystasz z „Bazy produktów BHP” i porównywarki ŚOI
  • Sprawdzisz kalendarium wydarzeń i przeczytasz relacje z imprez branżowych
zarejestruj się

Logowanie

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.