I Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby BHP odwołane

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby BHP, które miały odbyć się 10 czerwca w Hotelu Oleńka koło Szydłowca zostają odwołane.

W związku z wyjątkową sytuacją jaka panuje za naszą wschodnią granicą Hotel Oleńka k. Szydłowca, który przyjął uchodźców z Ukrainy (kobiety z dziećmi) nie może aktualnie zagwarantować dostępności pomieszczeń hotelowych, dlatego mając na uwadze zaistniałą sytuację jesteśmy zmuszeni odwołać Pierwsze Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby BHP, które zaplanowane były na dzień 10 czerwca 2022 r.

My jako organizatorzy, doceniamy decyzję właściciela hotelu oraz okazane wsparcie potrzebującym w tak trudnym czasie i w pełni go wspieramy. Mamy nadzieję, iż Państwo również podejdą ze zrozumieniem do zaistniałej sytuacji. Jest nam niezmiernie przykro, iż w tym roku nie będzie nam dane spotkać się w pięknym otoczeniu celem wzajemnego poznania i wymiany doświadczeń zawodowych. Jednakże wierzę, iż powrócimy do naszego wydarzenia jak tylko okoliczności na to pozwolą.

W tym miejscu chciałam Państwu serdecznie podziękować za zaangażowanie w nasz projekt; poświęcony czas; dzielenie się pomysłami i rozwiązaniami oraz chęć bycia z nami i wspólne działanie na rzecz krzewienia kultury bezpieczeństwa pracy.

Cecylia Połuboczek, Prezes Zarządu Oddziału Warszawa Wola
Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

 Sprawdź również inne wydarzenia branżowe >>

Przeczytaj także: Postępowanie w trakcie napadu padaczki w miejscu pracy

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.