Targi SECUREX – profesjonalnie o bezpieczeństwie

W ostatnich miesiącach słowo „bezpieczeństwo” odmieniane jest przez wszystkie przypadki, w najróżniejszych kontekstach. Umiejętność dostrzegania i usuwania zagrożeń to podstawa działania każdego podmiotu, niezależnie od skali i zasięgu funkcjonowania. W dniach 23-25 kwietnia 2024 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi Zabezpieczeń SECUREX, skupiające się na zagadnieniu bezpieczeństwa budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni.

Najbliższa edycja Targów SECUREX odbywających się w cyklu dwuletnim przyjmie odświeżoną formułę, jeszcze lepiej trafiając w oczekiwania i potrzeby profesjonalistów zajmujących się zabezpieczeniami. Wydarzenie zostanie wzbogacone o spotkania z największymi autorytetami branży, bezprecedensową możliwość wymiany wiedzy oraz prezentację innowacyjnych rozwiązań na międzynarodową skalę. To tutaj swój asortyment prezentują liderzy rynku oraz firmy wyspecjalizowane w tworzeniu systemów zabezpieczeń dla poszczególnych sektorów. Program wydarzeń odpowiada na aktualne wyzwania branży.

Bezpieczna przyszłość

Tematem przewodnim nadchodzącej edycji Targów SECUREX będzie „Bezpieczna przyszłość. Niekonwencjonalne rozwiązania w branży security”. W oparciu o dotychczasową tradycję Targów SECUREX zbudujemy wydarzenie w nowej formule, które jeszcze lepiej trafi w oczekiwania i potrzeby branży zabezpieczeń, a także odpowie na najważniejsze pytania dotyczące innowacji i trendów na najbliższe lata.

Ubiegłoroczne Targi SECUREX przyciągnęły praktyków wielu branż, w tym projektantów, inżynierów budownictwa i pożarnictwa, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń, funkcjonariuszy służb, a także właścicieli i zarządzających obiektami. Mając na uwadze duże zainteresowanie tematyką szeroko rozumianego bezpieczeństwa organizatorzy przygotowują atrakcyjną propozycję na kolejną edycję

– Naszym nadrzędnym celem, jako Zespołu Targów SECUREX, jest stworzenie spotkania, z którego jego uczestnicy wyjdą usatysfakcjonowani najświeższą wiedzą i nowymi perspektywami, które przyjmą dzięki konfrontacji z szerokim wachlarzem produktów i ekspertów dostępnymi na Targach. Mówienie o zagrożeniach i przedstawianie sprawdzonych rozwiązań, jeszcze zanim wystąpi problem, to sedno naszego działania. Pragniemy zwiększać świadomość branżową, dlatego do współpracy zapraszamy wybitnych ekspertów i rynkowych liderów – mówi Paulina Maniecka, dyrektor projektu SECUREX.

Zakres tematyczny

Targi SECUREX to możliwość spotkania z czołowymi dostawcami produktów i usług z zakresu ochrony mienia i osób, informacji, systemów alarmowych, urządzeń i systemów sygnalizacji, monitoringu wizyjnego, zabezpieczeń technicznych i systemowych oraz cyberbezpieczeństwa, a także sprawdzenia na żywo najnowszych rozwiązań i usług. Program wydarzeń towarzyszących zapewni uczestnikom dostęp nie tylko do najświeższej wiedzy branżowej, możliwość wymiany informacji z ekspertami, ale także wysłuchania najbardziej doświadczonych i charyzmatycznych postaci branży zabezpieczeń.

Ważnym punktem przyszłorocznego programu będzie I Międzynarodowy Kongres Zabezpieczeń Technicznych „W poszukiwaniu innowacji i dobrych praktyk”, który zainicjowano dzięki współpracy Targów SECUREX, firmy Safety Project, Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego APEIRON, a także wsparciu współorganizatorów strategicznych: Polskiej Izby Systemów Alarmowych (PISA), Polskiej Izby Ochrony (PIO), Wojskowej Akademii Technicznej, Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania oraz Centrum Ratownictwa.

Kolejną zaplanowaną przestrzenią jest „walk of ideas”. To specjalnie przygotowana strefa pokazowa z produktami należącymi do kategorii: AI (sztuczna inteligencja), cloud computing (chmura danych), Internet of Things oraz cyberbezpieczeństwo.

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX to od lat jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych skierowanych dla branży zabezpieczeń w Europie. Jego kolejna edycja odbędzie się w bloku targów biznesowych, wspólnie z Targami Energii Odnawianej greenPOWER, Targami Energetyki EXPOPOWER, Targami Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, a także Targami Branży Instalacyjnej INSTALACJE.

Miejsce: 23-25 kwietnia 2024 r., Pawilon 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich

Źródło: Organizator

Sprawdź również inne wydarzenia branżowe >>

Reklama

Sklep

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

Bezpieczna praca spawacza (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 2 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 3 (album)

149,00 zł

Kup teraz
101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

101 dobrych praktyk BHP. Tom 4 (album)

149,00 zł

Kup teraz
Ergonomia w zakładzie pracy <br> (e-book)

Ergonomia w zakładzie pracy
(e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Bezpieczna produkcja (e-book)

Bezpieczna produkcja (e-book)

59,00 zł

Kup teraz
Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

Wypadki w zakładach produkcyjnych. Case study.

99,00 zł

Kup teraz
Promotor BHP (prenumerata)

Promotor BHP (prenumerata)

264,00 zł

Kup teraz
Poznaj nasze serwisy

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.