Targi przemysłowe ITM Industry Europe

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy. Prezentowane są na nich światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 3 września 2021.

Wydarzenie tworzą nie tylko bogate ekspozycje wystawiennicze, ale i także liczne konferencje, debaty oraz szkolenia. Czterodniowy program ITM INDUSTRY EUROPE co roku buduje się oczywiście na wiedzy doświadczonych ekspertów, wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia  i instytucje branży przemysłowej. Ponadto, targi ITM to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.

Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów, którzy poszukują przede wszystkim innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Blisko 50% wystawców targów ITM INDUSTRY EUROPE to przede wszystkim firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania i Włochy – to tylko niektóre z krajów reprezentowanych na poznańskich targach. Na targach ITM INDUSTRY EUROPE liczą się w szczególności innowacje wspierające rozwój firm, technologie będące przyszłością branży a także maszyny będące przykładem implementacji najnowocześniejszych rozwiązań na grunt przemysłu.

Ekspozycja podzielona jest na salony tematyczne. Pozwala poznać przede wszystkim aktualne trendy z wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu:

  • Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia)
  • Surfex (obróbka powierzchni)
  • Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy)
  • Welding (spawalnictwo)
  • Nauka dla Gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych).

W tym samym czasie odbywają się również:

Źródło: Grupa MTP

Bądź na bieżąco z wydarzeniami >>

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.