Targi A+A w Düsseldorfie – największe targi BHP na świecie

Targi A+A w Düsseldorfie to największe na świecie i najważniejsze wydarzenie w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy. Przed nami 37. edycja światowych targów BHP. Kolejna odsłona odbędzie się w dniach 26-29 października 2021 roku.

Targi A+A w Düsseldorfie przyciągają rzesze odwiedzających i cieszą się ogromną popularnością. Głównym ich tematem jest w szczególności ochrona indywidualna. Swoje produkty prezentuje cała czołówka rynku. Drugim istotnym tematem targów A+A jest bezpieczeństwo w zakładzie pracy. Celem jest tutaj przede wszystkim zminimalizowanie ryzyka dla poszczególnych pracowników poprzez realizację działań zabezpieczających oraz zagwarantowanie technicznego bezpieczeństwa urządzeń i budynków. Ponadto, trzecim elementem jest higiena pracy. Targi prezentują w tym zakresie przede wszystkim rozwiązania w dziedzinie akustyki, światła/oświetlenia, klimatyzacji pomieszczeń, ergonomii urządzeń i organizacji miejsca pracy.

Rekordowe targi A+A w Düsseldorfie

5-8 listopada 2019 r. wszystkie oczy w Düsseldorfie były skierowane na kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy. W tych dniach spotkali się odwiedzający z całego świata, by uzyskać przegląd najnowszych trendów i produktów. Także i tym razem targi A+A, jako międzynarodowe targi specjalistyczne stały się pomostem łączącym naukę z praktycznym zastosowaniem. Tegoroczne spotkanie 2121 wystawców pochodzących z 63 państw w 10 halach wystawienniczych o powierzchni ponad 78 000 m2 dowiodło, że nie maleje zainteresowanie poruszanymi na targach tematami ochrony indywidualnej, bezpieczeństwa w zakładzie pracy i higieny pracy. Na targach zaprezentowali się wiodący polscy producenci i dystrybutorzy środków ochrony indywidualnej oraz sprzętu bhp. Z początkiem listopada hale w Düsseldorfie odwiedziło 73 000 osób, z których co drugi był gościem zagranicznym.

Na kolejne targi A+A organizatorzy zapraszają w dniach 26-29 października 2021 roku.

Targi A+A

fot. A.S. Messe

Źródło: A.S. Messe

Bądź na bieżąco z wydarzeniami >>

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.