Kielce Work Safety-Expo

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO po raz czwarty na Targach Kielce 15-17 czerwca 2023 roku.

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO przyciągają tłumy zwiedzających. Kolejna edycja w Kielcach odbędzie się w 2023 roku. 

KIELCE WORK SAFETY-EXPO 2019

W dniach 6-8 czerwca odbyły się III Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych (IFRE-EXPO). Równolegle zorganizowano także III Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych (WORK SAFETY-EXPO). Targi Kielce odwiedziło blisko 7500 zwiedzających. Uczestnicy mogli nie tylko podziwiać najnowocześniejszy sprzęt, ale również zobaczyć widowiskowe pokazy i posłuchać interesujących konferencji.

Podsumowując, w 2019 roku targi IFRE-EXPO oraz WORK SAFETY-EXPO przyciągnęła tłumy obserwatorów.  Niewątpliwie odniosły one ogromny sukces i cieszyły się dużą popularności. Najnowszy sprzęt, efektywne pokazy, czy liczne konferencje sprawiły, że uczestnicy oczywiście nie mogli narzekać na nudę. Targom pożarniczym patronował Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej. Przez wszystkie dni targów uczestnicy mogli w szczególności skorzystać z porad ekspertów z różnych instytucji działających na rzecz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w pracy (ZUS, WOMP, Stowarzyszenie Służb BHP, ratownictwo medyczne, stowarzyszenia pracodawców).

Źródło: Targi Kielce

Bądź na bieżąco z wydarzeniami >>

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.