Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP

20. Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP odbędą się 8-9 marca 2023 roku w Katowicach

Targi BHP W Katowicach to niepowtarzalna okazja by bezpośrednio zapoznać się z nowościami, a także osiągnięciami firm z branży bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. To również świetne źródło informacji o najnowszych technologiach i produktach oraz aktualnej sytuacji na rynku. Katowickie Targi BHP to idealne miejsce do przeprowadzenia wielu perspektywicznych rozmów z potencjalnymi partnerami lub klientami.

Adresatem Targów BHP są nie tylko wszyscy, dla których bezpieczeństwo pracownika i ograniczanie ryzyka zawodowego w miejscu pracy jest priorytetem, ale także Ci którzy już zrozumieli, że właściwie zorganizowany system BHP przynosi firmie wymierne korzyści finansowe. Dlatego od wielu lat są z nami:

  • profesjonaliści z branży
  • firmy produkcyjne
  • dystrybutorzy sprzętu
  • firmy szkoleniowe
  • przedstawiciele służb bhp.

Nasze targi są również dla tych, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań biznesowych oraz chcą aktywnie i kreatywnie kształtować pozycję swojej firmy na rynku.

Źródło: Targi BHP

Bądź na bieżąco z wydarzeniami >>

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.