Jak przebiegał Dzień Bezpieczeństwa w Chorzowie?

Dzień Bezpieczeństwa zorganizowany w Centrum Szkoleniowym firmy Sundoor w Chorzowie odbył się 22 września.

Podczas Dnia Bezpieczeństwa firma Sundoor pokazała, jak zwiększyć bezpieczeństwo pracy w przestrzeniach zamkniętych i w jaki sposób ewakuować poszkodowanego z wysokości i głębokości.

Firma JSP przedstawiła swoją platformę produktową. GfG zaprezentowało bezprzewodowe systemy łączności w systemach detekcji przenośnej. ATG przedstawiło swoje rękawice ochronne. Oxyline omówiło prawidłowe zabezpieczenie pracownika podczas pracy w studzienkach kanalizacyjnych i zamkniętych zbiornikach. Flaxpol przyjrzał się zagadnieniom ekonomicznym i omówił produkcję odzieży roboczej i ochronnej w Polsce w kontekście globalnych zmian rynkowych. Lanzi Group omówił korzyści, które wynikają z użytkowania przemysłowych maszyn vendingowych. Firma Optrel skupiła się na prawidłowej i komfortowej dla użytkownika ochronie dróg oddechowych.

Organizator dziękuje partnerom handlowym i gościom za aktywny udział w wydarzeniu oraz wszystkim uczestnikom za liczne przybycie do Centrum Szkoleniowego. Firma Sundoor cieszy się, że mogła gościć u siebie tak liczną grupę osób zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa. Dziękuje za intensywny dzień, wymianę spostrzeżeń, poglądów i doświadczeń.

Każde tego typu spotkanie, które odbyło się w ostatnim czasie pokazuje, że wciąż jest wiele do zrobienia w temacie bezpieczeństwa pracy. Zachęca to do dalszych działań i organizacji tego typu wydarzeń.

W galerii znajduje się fotorelacja z wydarzenia.

Źródło: Sundoor

Sprawdź również inne wydarzenia branżowe >>

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.