Druga edycja Konferencji e-ANTYCOVID EXPO

Zapotrzebowanie na skuteczne urządzenia oraz środki chroniące pracowników i klientów przed zakażeniem koronawirusem jest bardzo duże. Okazuje się, że oferta polskich przedsiębiorców w tym zakresie rozwija się bardzo szybko, a przede wszystkim jest innowacyjna. Wychodząc naprzeciw wciąż aktualnym potrzebom, firma Targi w Krakowie zaprasza na drugą edycję Konferencji e-ANTYCOVID EXPO. Wydarzenie odbędzie się w formule online w dniu 25.02.2021 r.

- Zainteresowanie pierwszą konferencją przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W związku z tym, iż intensywnie przygotowujemy się do targów stacjonarnych, myśleliśmy że poprzestaniemy na jednej edycji. Ilość zapytań ze strony wystawców oraz uczestników była jednak tak duża, że postanowiliśmy kontynuować spotkania. Wierzymy, że wszystkie prezentowane podczas webinarów rozwiązania przyczynią się do dalszego ograniczenia zakażeń w firmach i zakładach.– podkreśla Beata Snopkiewicz, Kierownik Zespołu ANTYCOVID EXPO.

Wiedza na wagę złota

Wiedza z zakresu BHP jeszcze nigdy nie była tak pożądana. Na rynku dostępnych jest wiele środków do dezynfekcji, artykułów bezpieczeństwa osobistego i technologii oczyszczania. Jednak, czy wszystkie są tak samo skuteczne i znajdują zastosowanie w każdym miejscu? Konferencja e-ANTYCOVID EXPO ma na celu przybliżyć sprawdzone rozwiązania, które z powodzeniem stosowane są m.in. w fabrykach, zakładach pracy, szpitalach, sklepach, biurach, szkołach oraz urzędach. Wydarzenie z pewnością docenią osoby ceniące czas i niemogące poświęcić wielu godzin na przeszukiwanie setek ofert dostępnych na rynku.

Rozwiązania testowane m.in. w szpitalach

Konferencja rozpocznie się od spotkania z Łukaszem Kołas...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją. Dowiedz się, dlaczego warto wykupić subskrypcję.
zaloguj się zarejestruj się

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.