PRZEJDŹ NA STRONĘ BEHAPOWCY.COM BEHAPOWCY.COM

SUNDOOR

Kategoria: Szkolenia, certyfikaty, usługi, Ochrony zbiorowe, Ratownictwo i pierwsza pomoc, Ochrony przed upadkiem z wysokości, Odzież ochronna i robocza, Ochrony twarzy i głowy

Od 1997 roku zajmujemy się sprzedażą środków ochrony indywidualnej, asortymentu BHP, projektowaniem i instalacją systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości. Wykonujemy audyty bezpieczeństwa i ekspertyzy, a kompleksowość naszych usług uzupełnia jeden z najdłużej działających ośrodków szkoleniowych w Polsce. Od 2004 roku w strukturach firmy działa również akredytowane Laboratorium Badawcze (AB 476), wykonujące pomiary pól elektromagnetycznych oraz inne badania środowiska pracy.

Zakupiony u nas sprzęt objęty jest serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Realizujemy przeglądy okresowe oraz serwis i naprawy wszystkich oferowanych produktów i urządzeń.

Nasz liczny zespół tworzą osoby o dużym doświadczeniu i kompleksowej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i ochrony przed upadkiem. Doradcy, wspierani przez projektantów, znajdują optymalne rozwiązania w najtrudniejszych sytuacjach. Możesz liczyć na naszą pomoc i fachowe wsparcie.

SUNDOOR

41-506 Chorzów,
ul. Kurta Adlera 44
T: +48 32 246 00 50
E: info@sundoor.pl


T:
E:

https://sundoor.pl/