PRZEJDŹ NA STRONĘ BEHAPOWCY.COM BEHAPOWCY.COM

PERSCHMANN Sp. z o.o.

Kategoria: Higiena i utrzymanie czystości, Szkolenia, certyfikaty, usługi, Ochrony zbiorowe, Ratownictwo i pierwsza pomoc, Ochrony przed upadkiem z wysokości, Odzież ochronna i robocza, Ochrony kończyn dolnych, Ochrony kończyn górnych, Ochrony dróg oddechowych, Ochrony słuchu, Ochrony oczu, Ochrony twarzy i głowy

Hoffmann Group Perschmann działa na polskim rynku B2B od 1997 r. we współpracy z niemieckimi Partnerami: Perschmann Gruppe i Hoffmann Group. Oferujemy osobiste doradztwo i sprzedaż: narzędzi warsztatowych, przyrządów pomiarowych, mebli i wyposażenia warsztatowego, szaf wydających towary oraz środków ochrony indywidualnej (ŚOI). Nasz katalog zawiera ponad 90 000 produktów od 500 producentów oraz marek własnych GARANT i HOLEX, które można zamówić online w sklepie eShop.

Oferujemy certyfikowane ŚOI z obszaru: ochrony oczu, słuchu, głowy i twarzy, dróg oddechowych, dłoni, stóp, odzieży roboczej i ochronnej, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, ochrony skóry i pierwszej pomocy, tabliczek i oznaczeń. ŚOI marek HOLEX i GARANT są wynikiem przemyślanej strategii produktowej opartej na ponad 100-letnim doświadczeniu naszych Partnerów, zdobytym w pracy z narzędziami i klientami z całego świata. Jesteśmy świadomi wszelkich zagrożeń w miejscu pracy i potrafimy skutecznie im przeciwdziałać.

PERSCHMANN Sp. z o.o./ Hoffmann Group

61-312 Poznań,
ul. Ostrowska 364
T: +48 61 630 95 00
E: info@perschmann.pl


T:
E:

https://www.hoffmann-group.com/PL/pl/perp/