Axon Media – bezpłatne konferencje w nowym roku

Axon Media, organizator Konferencji Technicznych, chcąc wspierać w swoich działaniach pracowników i przedstawicieli sektora produkcji, logistyki oraz obiektów komercyjnych, przygotował w nowym roku szeroką gamę bezpłatnych konferencji stacjonarnych.

W planach Axon Media oprócz cyklicznych spotkań poświęconych zagadnieniom Utrzymania Ruchu, bezpieczeństwa, optymalizacji zużycia energii i mediów technicznych oraz automatyzacji i robotyzacji produkcji, pojawią się również konferencje dotyczące coraz bardziej popularnych rozwiązań Przemysłu 4.0 – w dobie wysokiej konkurencyjności, szczególnie w okresie pandemii koronawirusa, widać dokładnie, że innowacje i nowoczesne rozwiązania systemowe to już nie dodatek do działania zakładu produkcyjnego – nowe technologie to biznes.

Konferencje Techniczne odbędą się w sprawdzonej formule wykładowo-konsultacyjnej, poszerzonej o kameralne warsztaty poświęcone najważniejszym problemom, z jakimi borykają się osoby reprezentujące szeroko rozumianą branżę przemysłową. Organizator, jak zawsze zadba o merytoryczną i praktyczną stronę prelekcji, ponadto pojawiające się na bieżąco wątpliwości czy pytania będzie można rozwiać z obecnymi tam ekspertami oraz praktykami mającymi wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu skutecznych rozwiązań.

Dodatkowo, dla wszystkich osób zainteresowanych nowinkami technologicznymi, firma zaprezentuje już wkrótce jeszcze jedną nowość – tym razem do posłuchania.

WAŻNE

Od 2015 roku firma Axon Media zorganizowała ponad 80 konferencji technicznych. Na każde ...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników z wykupioną prenumeratą lub subskrypcją. Dowiedz się, dlaczego warto wykupić subskrypcję.
zaloguj się zarejestruj się

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.