A+A 2021: Bezpieczeństwo i zdrowie przede wszystkim

Bezpieczeństwo i zdrowie w miejscu pracy priorytetem dla polityki i społeczeństwa

A+A 2021 – Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa, Ochrony i Zdrowia w Pracy - zakończyły się sukcesem po czterech dniach targowych. 1204 wystawców z 56 krajów i ponad 25 000 zwiedzających przybyło do Düsseldorfu w Niemczech, aby wziąć udział w najważniejszych targach branżowych. Te dane liczbowe oraz odbywający się w tym samym czasie Międzynarodowy Kongres Bezpieczeństwa i Medycyny Pracy, ponownie wskazują na zwiększone znaczenie bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Bardziej niż kiedykolwiek skupiamy się na zdrowiu ludzi. „People Matter”, motto targów A+A, zyskuje obecnie na znaczeniu. Tematy pandemii i higieny odegrały centralną rolę podczas A+A 2021 wraz z najnowszymi osiągnięciami w zakresie innowacyjnego sprzętu ochronnego. Dodatkowo megatrendy, takie jak cyfryzacja i zrównoważony rozwój, były również jednymi z kluczowych tematów tegorocznych targów.

Opinie wystawców

Wystawcy byli bardzo zadowoleni z wyników A+A 2021. Już na tym wczesnym etapie 94% potwierdziło, że ponownie weźmie udział w kolejnej edycji tych targów w roku 2023. Międzynarodowe targi, a także 37. Międzynarodowy Kongres Bezpieczeństwa Pracy i Medycyny Pracy odwiedziło ponad 25 000 gości branżowych z Niemiec i innych krajów europejskich. Odwiedzający targi zebrali informacje na temat najnowszych trendów w obszarach bezpieczeństwa pracy, promocji zdrowia w przedsiębiorstwie oraz zarządzania bezpieczeństwem w firmach. Znacznie ponad 90% stwierdziło, że osiągnęło swoje cele związane z frekwencją na targach i wystawiło bardzo dobrą ogólną ocenę targom.

„Byliśmy zachwyceni, że spełniliśmy życzenia naszych wystawc...

Dostęp ograniczony.

Pełen dostęp do artykułu tylko dla zalogowanych użytkowników Dowiedz się, dlaczego warto wykupić subskrypcję.

Dołącz do nas! Dlaczego warto się zarejestrować?

  • Zyskasz bezpłatny dostęp do wybranych artykułów publikowanych w „Promotorze BHP”
  • Będziesz na bieżąco z nowościami z branży BHP
  • Otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z działu „Aktualności”
  • Skorzystasz z „Bazy produktów BHP” i porównywarki ŚOI
  • Sprawdzisz kalendarium wydarzeń i przeczytasz relacje z imprez branżowych
zarejestruj się

Logowanie

Produkty

Loading...

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z naszych stron internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies oznacza, że zgadzacie się Państwo na umieszczenie ich w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.